Korkownice, kapslownice, zakręcarki
Destiller

Korkownica do wina T45

Producent:
Dostępność: Dostawa w ciągu 30 dni
Korkownica przeznaczona jest do korków naturalnych i syntetycznych o średnicy 22-26 mm (opcjonalnie także 28 zobacz pełny opis
Cena brutto: 31 994
Cena netto: 26 011
Ten artykuł nie jest dostępny w naszym sklepie internetowym. W celu otrzymania niezobowiązującej wyceny, zachęcamy do złożenia zapytania za pomocą przycisku "Zapytaj o produkt". W przypadku dodatkowych pytań skontaktujemy się z Państwem, aby ustalić szczegóły.
OPIS

Korkownica przeznaczona jest do korków naturalnych i syntetycznych o średnicy 22-26 mm (opcjonalnie także 28 mm) i wysokości do 50 mm. Operacja korkowania polega na zaciśnięciu korka wewnątrz specjalnych szczęk ze stali nierdzewnej inox Aisi 304. Szczypce redukują średnice korka do ok. 16 mm, a specjalny tłok umieszcza korek w butelce.  Korkownica wyposażona w pojemnik korków, w którego wnętrzu znajdują się mechaniczne mieszadła zapewniające ich właściwą orientację.  Maksymalna wysokośc obsługiwanych butelek do 390 mm. Czas niezbędny do zakorkowania butelki wynosi 1,8 sekundy. Zasilanie 220V lub 380V – 50 Hz (do określenia przy zamówieniu).
Wymiary: 500×520 x wys. 1830 mm, waga 110 kg.

W cenie urządzenia dodatkowo:

  • Wtrysk azotu
  • Wózek ze stali inox Aisi 304 na kółkach.

 

Inne produkty tego producenta
Nie wiesz jaki produkt
wybrać?
POMOC
Skontaktuj się już teraz!
Nasz ekspert podpowie, doradzi!
Konsultant
Seweryn Fabijaniak
ekspert w zakresie technologii produkcji win, soków, miodów pitnych, cydrów oraz wielu innych napojów. Doświadczony doradca w dziedzinie planowania, projektowania i umaszynawiania szeroko rozumianych przetwórni owoców i warzyw.