Destiller

Mobilna tłocznia soku

Producent:
Kraj produkcji: Austria
Okres gwarancji producenta: 1 rok
Dostępność: Dostawa w ciągu 30 dni
Profesjonalna, mobilna, wydajna tłocznia soku, której centralnym punktem, jest prasa taśmowa EBP 500 o wydajności 700 kg zobacz pełny opis
Cena brutto: 419 590
Cena netto: 341 130
Ten artykuł nie jest dostępny w naszym sklepie internetowym. W celu otrzymania niezobowiązującej wyceny, zachęcamy do złożenia zapytania za pomocą przycisku "Zapytaj o produkt". W przypadku dodatkowych pytań skontaktujemy się z Państwem, aby ustalić szczegóły.
OPIS

Profesjonalna, mobilna, wydajna tłocznia soku, której centralnym punktem, jest prasa taśmowa EBP 500 o wydajności 700 kg owoców na godzinę. Mobilna tłocznia soku, to zestaw urządzeń umieszczonych na mobilnej platformie tworzących kompletną linię do tłoczenia soku. Od mycia owoców, poprzez rozdrabnianie, prasowanie, pasteryzację po rozlew do worków bag in box lub butelek. Urządzenie idealnie wpisuje się w ideę rozwoju usług dla rolnictwa. 

mobile

Film instruktażowy
Film instruktażowy

 

Inne produkty tego producenta
Nie wiesz jaki produkt
wybrać?
POMOC
Skontaktuj się już teraz!
Nasz ekspert podpowie, doradzi!
Konsultant
Seweryn Fabijaniak
ekspert w zakresie technologii produkcji win, soków, miodów pitnych, cydrów oraz wielu innych napojów. Doświadczony doradca w dziedzinie planowania, projektowania i umaszynawiania szeroko rozumianych przetwórni owoców i warzyw.