Destiller

Zakręcarka mechaniczna, półautomatyczna do butelek i słoików TO

Producent:
Kod produktu: TSM 2005 TO
Dostępność: Produkt na zamówienie (4-6 tygodni)
TSM-2005 TO to półautomatyczna zakręcarka mechaniczna do zamykania butelek lub słoików zatyczka typu Twist-Off, zobacz pełny opis
Cena brutto: 36 189
Cena netto: 29 422
OPIS

TSM-2005 TO to półautomatyczna zakręcarka mechaniczna do zamykania butelek lub słoików zatyczka typu Twist-Off, z opadającą głowicą zakręcającą, bardzo łatwa w obsłudze. Zakrętarka stołowa. Wydajność około 300/400 butelek lub słoików na godzinę. Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 oraz z aluminiowej ramy.  W cenie urządzenia jest jeden format zatyczki, zamknięcia Twist-Off.  Dzięki regulowanej wysokości możliwe jest  zamykanie butelek lub słoików o wysokości od   80 mm do 280 mm oraz średnicy od 20 - 160 mm.    TSM-2005 TO posiada certyfikat zgodności z przepisami CE.

Oparator umieszcza butelkę lub słoik wraz z założoną zatyczką w zakrętarce. Cykl pracy odbywa się poprzez jednoczesne naciśnięcie dwóch przycisków umieszczonych po bokach ,co powoduje, że głowica zamykająca opada na butelkę przeznaczoną do zamknięcia i wraca do pozycji wyjściowej .

Do prawidłowego funkcjonowania zakrętarki TSM-2005 TO potrzebne są:

Zasilanie 220/240 [v]
Częstotliwość 50/60 [Hz]

 

Video
Video

 

Inne produkty tego producenta
Nie wiesz jaki produkt
wybrać?
POMOC
Skontaktuj się już teraz!
Nasz ekspert podpowie, doradzi!
Konsultant
Seweryn Fabijaniak
dyplomowany Enolog, absolwent Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, ekspert w zakresie technologii produkcji win, soków, miodów pitnych, cydrów oraz wielu innych napojów. Doświadczony doradca w dziedzinie planowania, projektowania i umaszynawiania szeroko rozumianych przetwórni owoców i warzyw.