Destiller

Zakręcarka pneumatyczna, półautomatyczna do butelek TSP 2002 Standard

Producent:
Kod produktu: TSP-2002-D
Dostępność: Produkt na zamówienie (4-6 tygodni)
TSp-2002 to półautomatyczna zakręcarka pneumatyczna z opadającą głowicą zakręcającą, bardzo łatwa w obsłudze. zobacz pełny opis
Cena brutto: 25 700
Cena netto: 20 894
OPIS

TSp-2002 to półautomatyczna zakręcarka pneumatyczna z opadającą głowicą zakręcającą, bardzo łatwa w obsłudze. Zakrętarka stołowa. Wydajność około 400/500 butelek na godzinę. Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 oraz z aluminiowej ramy. W cenie urządzenia jest jeden format zatyczki, zamknięcia pilfer-proof. Dzięki regulowanej wysokości możliwe jest zamykanie butelek o wysokości od 80 mm do 350. TSP-2002 posiada certyfikat zgodności z przepisami CE.

Oparator umieszcza butelkę wraz z założoną zatyczką w zakrętarce. Cykl pracy odbywa się poprzez jednoczesne naciśnięcie dwóch przycisków umieszczonych po bokach urządzenia, co powoduje, że głowica zamykająca opada na butelkę przeznaczoną do zamknięcia i wraca do pozycji wyjściowej.

Urządzenie przeznaczone do zamykania butelek szklanych o wymiarach:

  • Średnica butelki Min. 20 mm
  • Średnica butelki Max. 160 mm
  • Wysokość butelki Min. 80 mm
  • Wysokość butelki Max. 350 mm
Video
Video

 

Inne produkty tego producenta
Nie wiesz jaki produkt
wybrać?
POMOC
Skontaktuj się już teraz!
Nasz ekspert podpowie, doradzi!
Konsultant
Seweryn Fabijaniak
ekspert w zakresie technologii produkcji win, soków, miodów pitnych, cydrów oraz wielu innych napojów. Doświadczony doradca w dziedzinie planowania, projektowania i umaszynawiania szeroko rozumianych przetwórni owoców i warzyw.