Destiller

Zbiornik do maceracji-fermentacji z pnaumatycznym tłokiem

Producent:
Zbiornik do maceracji-fermentacji wyposażony w pnumatyczny tłok, którego zadaniem jest zanurzenie czapy, która powstaje zobacz pełny opis
OPIS

Zbiornik do maceracji-fermentacji wyposażony w pnumatyczny tłok, którego zadaniem jest zanurzenie czapy, która powstaje w czasie fermentacji win czerwonych.  Zanurzenie jest powolne i delikatne przy niskim ciśnieniu mechanicznym, co zwiększa ekstrakcję koloru, aromatów i tanin ze skórek winogron.  Odstępy czasu zanurzenia można ustawić na elektrycznym panelu sterowania, możliwe jest również ręczne sterowanie.  Płaszcz może służyć zarówno do chłodzenia jak i podgrzewania zawartości zbiornika. Umożliwia osiągnięcie i utrzymanie optymalnej temperatury maceratu podczas maceracji. 

Piston tank

 

 

Inne produkty tego producenta
Nie wiesz jaki produkt
wybrać?
POMOC
Skontaktuj się już teraz!
Nasz ekspert podpowie, doradzi!
Konsultant
Seweryn Fabijaniak
dyplomowany Enolog, absolwent Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, ekspert w zakresie technologii produkcji win, soków, miodów pitnych, cydrów oraz wielu innych napojów. Doświadczony doradca w dziedzinie planowania, projektowania i umaszynawiania szeroko rozumianych przetwórni owoców i warzyw.